Hospůdka

pátek:                         16:00 až 23:45

sobota:                      16:00 až 23:45

neděle:                      16:00 až 21:30

• Na čepu: různě druhy piv koncernu Holba dle nabídky (Šerák, Litovel, Zubr a speciály).
  • K pivu a na chuť v nabídce: utopenci, nakládaný hermelín, ohřívaná klobása, vepřové kolena a hovězí tatarák na objednávku (24 hodin předem).
  • V zimní sezóně domácí pečený čaj.
  • V letní sezóně široký výběr nanuků.
  • Kulečník, fotbálek, šipky, jukebox, beer pong, stolní hry.
  • Aktuality a probíhající akce: Facebook Hospůdka na Sokolovně

Salónek (2NP)

• Pořádání rodinných oslav, promocí, srazů, firemních večírků, předváděcích firemních akcí, výročních firemních schůzí i svatebních hostin.
  • Možnost pronájmu na soukromé akce (vlastní bar s výčepním zařízením, sociální zařízení na patře, kávovar, lednice), možnost poskytnutí služeb z hospůdky (catering dle domluvy).
  • Kapacita max. 66 míst.

Další služby Hospůdky na Sokolovně

• Cateringové služby až k Vám domů nebo na zahradu.
  • Zapůjčení zahradních setů, přenosného chlazení, různé druhy sudových piv, kávovar, invenář apod.

Rádi Vás u nás přivítáme, načepujeme dobré pivo a zpříjemníme den milou obsluhou.

Provozovna: Hospůdka na Sokolovně, Sokolská 13, 789 01 Zábřeh

IČ:71914021 - Ivo Resler, DiS

Kontaktní osoba: Ing. Andrea Reslerová, tel. +420737275691, email: resleri@seznam.cz